Описание
“Achiziţionarea medicamentelor pentru Boala Addison în scopul realizării Programului Național ”Combatarea maladiilor rare” pentru anul 2023, repetat 4”
Информация о заказчике
Название
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Фискальный код / IDNO
1016601000212
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.02.2023 11:53:46
Последнее изменение
22.02.2023 15:00:00
MTender ID
Код CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
283,617.05
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -