Описание
Articole de menaj, de uz casnic și articole de catering
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Centru
Фискальный код / IDNO
1003600153267
Адрес
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
13.02.2023 11:28:18
Последнее изменение
15.02.2023 11:28:33
MTender ID
Код CPV
39220000-0
-
Echipament de bucătărie, articole de menaj şi de uz casnic şi articole de catering
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
184,094.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -