Descriere
Servicii de telefonie mobilă și internet mobil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Codul fiscal/IDNO
1021601000115
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cucereanu Diana
Telefonul de contact
+373 22 268 809
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
13.02.2023 11:14:42
Ultima modificare
13.02.2023 11:19:20
MTender ID
Cod CPV
64210000-1
-
Servicii de telefonie şi de transmisie de date
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
40,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -