Описание
Achiziționarea echipamentelor bactericide pentru transport public în cadrul Proiectului “MOVE IT like Lublin”
Информация о заказчике
Название
Primăria municipiului Chișinău
Фискальный код / IDNO
1007601009484
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.02.2023 16:54:48
Последнее изменение
10.02.2023 17:05:51
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
66,205.00
EUR
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -