Описание
Echipament sistem de conferință audio și video
Информация о заказчике
Название
Ministerul Muncii și Protecției Sociale
Фискальный код / IDNO
1021601000115
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Alecsandri Vasile, 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Cucereanu Diana
Контактный телефон
+373 22 268 809
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
10.02.2023 16:32:36
Последнее изменение
10.02.2023 16:38:20
MTender ID
Код CPV
32330000-5
-
Aparate audio şi video de înregistrare şi redare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
192,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -