Описание
Achiziționarea parafarmacie și dezinfectanți, necesare tratamentului holerei în scopul realizării Programului Special “Combaterea maladiilor rare” pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE
Фискальный код / IDNO
1016601000212
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
MD-2009, Republica Moldova, Chişinău str. Cosmescu 3
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
10.02.2023 16:27:52
Последнее изменение
13.02.2023 18:23:36
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
65,222.22
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -