Описание
Achiziția și schimbarea compensatoarelor de dilatări termice a canalelor de aer fierbinte a cazanului ТГМ-96Б №2.
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.02.2023 16:29:48
Последнее изменение
09.02.2023 16:38:27
MTender ID
Код CPV
50700000-2
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
230,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -