Описание
Lucrări de reconstrucție a sistemelor de încălzire, ventilare și condiționare a aerului în depozitele de arhivă nr.1,3 și 5 a DGAN
Информация о заказчике
Название
Agentia Nationala a Arhivelor
Фискальный код / IDNO
1006601004138
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.02.2023 16:13:32
Последнее изменение
13.02.2023 15:06:56
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,546,250.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -