Описание
Discuri cu antibiotice și MIC Test Strip-uri pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Фискальный код / IDNO
1018601000021
Адрес
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
09.02.2023 15:19:12
Последнее изменение
14.02.2023 15:25:37
MTender ID
Код CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
446,015.32
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -