Описание
achiziționarea serviciilor de etalonare, verificare periodică și metrologică a dispozitivelor medicale
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Buiucani
Фискальный код / IDNO
1003600153131
Адрес
2051,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Luca Carageale, 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.02.2023 16:54:53
Последнее изменение
08.02.2023 17:21:08
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
45,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -