Описание
Produse alimentare pentru pacienții bolnavi de TBC, prin tichete a. 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP SR Anenii Noi
Фискальный код / IDNO
1003600153290
Адрес
MD 6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
or Anenii Noi, str Uzinelor 30
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
08.02.2023 16:49:18
Последнее изменение
08.02.2023 18:40:05
MTender ID
Код CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
443,080.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -