Описание
Piese și componente pentru stațiile de lucru
Информация о заказчике
Название
Poșta Moldovei
Фискальный код / IDNO
1002600023242
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.02.2023 17:35:04
Последнее изменение
07.02.2023 18:47:39
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
600,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -