Описание
lucrări de reconstrucție a sistemului de încălzire, ventilare și condiționare a aerului în depozitele ANA
Информация о заказчике
Название
Agentia Nationala a Arhivelor
Фискальный код / IDNO
1006601004138
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.02.2023 17:11:00
Последнее изменение
07.02.2023 17:11:00
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,665,105.90
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -