Описание
servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Информация о заказчике
Название
Penitenciarul nr1Taraclia
Фискальный код / IDNO
1006601002064
Адрес
MD-7400,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
Vodoprovodnaia 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.02.2023 17:00:24
Последнее изменение
07.02.2023 17:06:59
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
20,833.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -