Описание
Servicii de încărcare și regenerare a cartușelor pentru anul 2023 (repetat)
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Фискальный код / IDNO
1018601000021
Адрес
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.02.2023 16:51:00
Последнее изменение
07.02.2023 17:06:51
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
178,666.67
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -