Описание
Achiziționarea conductelor și elementelor a rețelelor termice cu izolare termică din poliuretan expandat și manta din polietilenă (tablă zincată)
Информация о заказчике
Название
TERMOELECTRICA
Фискальный код / IDNO
1003600026295
Адрес
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
07.02.2023 12:26:38
Последнее изменение
08.02.2023 15:58:51
MTender ID
Код CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
28,000,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -