Описание
Servicii de verificare metrologică a utilajelor geodezice
Информация о заказчике
Название
Agentia Servicii Publice
Фискальный код / IDNO
1002600024700
Адрес
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
06.02.2023 10:22:07
Последнее изменение
06.02.2023 10:36:17
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
662,280.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -