Описание
Servicii de divizier licențiat pentru elaborararea documentației deviz
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției
Фискальный код / IDNO
1013601000495
Адрес
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Svetlana Cotorobai
Контактный телефон
+37378902069
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
06.02.2023 10:06:26
Последнее изменение
15.02.2023 13:47:42
MTender ID
Код CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
100,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -