Описание
Servicii de spălare a unităților de transport auto de serviciu conform necesităților Direcției regionale „Centru”
Информация о заказчике
Название
DIRECŢIA REGIONALĂ ,,CENTRU"
Фискальный код / IDNO
1006601000521
Адрес
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Doina 102
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
02.02.2023 16:28:27
Последнее изменение
17.02.2023 15:12:42
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
118,750.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -