Описание
Piese de schimb si accesorii pentru masini de birou
Информация о заказчике
Название
Batalion de comunicații și apărare cibernetică al Armatei Naționale
Фискальный код / IDNO
1006601001296
Адрес
2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Șoseaua Hîncești 84
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
02.02.2023 16:19:24
Последнее изменение
06.02.2023 12:16:25
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
199,999.99
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -