Описание
achiziționarea Servicii de mentenanță și reparația a dispozitivelor medicale pentru anul 2023 ,
Информация о заказчике
Название
IMSP AMT Riscani
Фискальный код / IDNO
1003600153212
Адрес
MD-2068,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Alecu Russo 11
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
01.02.2023 12:45:24
Последнее изменение
02.02.2023 15:43:28
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
139,116.66
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -