Описание
Servicii de traducere scrisă
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Siguranța Alimentelor
Фискальный код / IDNO
1013601000082
Адрес
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
mun.Chișinău,str.Mihail Kogălniceanu,63
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
01.02.2023 10:41:50
Последнее изменение
01.02.2023 14:04:51
MTender ID
Код CPV
79500000-9
-
Servicii de asistenţă în birou
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,300.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -