Описание
Deservirea și reparația dispozitivelor medicale 2023
Информация о заказчике
Название
Centrul Stomatologic Municipal Chișinău
Фискальный код / IDNO
1015600014860
Адрес
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
BD. NEGRUZZI 3/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
31.01.2023 15:48:03
Последнее изменение
31.01.2023 15:56:01
MTender ID
Код CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
136,450.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -