Описание
Utilaje agricole și forestiere pentru pregătirea solului
Информация о заказчике
Название
INTREPRINDEREA PENTRU SILVICULTURA CHISINAU
Фискальный код / IDNO
1003600086073
Адрес
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Calea Ieșilor 69
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Lilian Postica
Контактный телефон
079141412 / 022746929
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
31.01.2023 15:32:53
Последнее изменение
31.01.2023 15:47:06
MTender ID
Код CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
3,235,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -