Описание
Piese de schimb pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Comisia de Stat pentru Testarea Soiurilor de Plante
Фискальный код / IDNO
1006601003854
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare 180, bir.1210
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
31.01.2023 13:57:35
Последнее изменение
08.02.2023 14:00:00
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
158,333.33
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -