Описание
Servicii de deservire şi reparaţie a unităţilor de trtansport auto aflate în gestiunea Inspectoratului General de Carabinieri
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000473
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
31.01.2023 13:36:38
Последнее изменение
31.01.2023 14:05:25
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
387,083.33
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -