Описание
privind procurarea autoturismului
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Reglementare în Comunicații Electronice și Tehnologia Informației
Фискальный код / IDNO
1006601003359
Адрес
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 134
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
31.01.2023 9:56:06
Последнее изменение
31.01.2023 10:54:55
MTender ID
Код CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
330,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -