Описание
Servicii de reparaţie şi deservire auto
Информация о заказчике
Название
Directia Situatii Exceptionale Hincesti
Фискальный код / IDNO
1006601001827
Адрес
3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
31 August 1989 nr.101 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 17:11:17
Последнее изменение
09.02.2023 10:00:02
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
112,500.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -