Описание
Lucrări de reparație și amenajare a curților blocurilor de locuit din mun. Ungheni pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Primăria mun. Ungheni
Фискальный код / IDNO
1007601001787
Адрес
3600,
MOLDOVA,
locality,
Ungheni,
str. Națională nr. 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 16:47:26
Последнее изменение
30.01.2023 16:56:25
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,230,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -