Описание
Servicii de reparație și întreținere curentă a transportului auto
Информация о заказчике
Название
DDS Pantera
Фискальный код / IDNO
1006601000989
Адрес
MD-2023,
MOLDOVA,
or.Cricova,
mun.Chişinău,
str.Luceafărul 9
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 14:41:19
Последнее изменение
30.01.2023 14:51:29
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
50,026.67
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -