Описание
Lucrări de construcție a terenului de minifotbal Tabăra „Izvoraș”, s. Zloți, r-nul Cimișlia
Информация о заказчике
Название
Directia Invatamint General Cimislia
Фискальный код / IDNO
1007601008959
Адрес
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
b-ul Mihai Viteazul, 44
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 11:55:17
Последнее изменение
02.02.2023 11:20:48
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
635,574.85
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -