Описание
Accesorii de birou pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Direcția regională „Nord” a IGC
Фискальный код / IDNO
1007601000676
Адрес
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 11:37:30
Последнее изменение
30.01.2023 11:41:04
MTender ID
Код CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
14,583.33
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -