Описание
Achiziția lucrărilor de construcție și reparații capitale a stațiilor de protecție catodică
Информация о заказчике
Название
SRL ”Chișinău-gaz”
Фискальный код / IDNO
1003600066037
Адрес
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 11:36:25
Последнее изменение
30.01.2023 11:40:15
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
10,071,900.00
MDL
Период подачи заявок:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -