Описание
Produselor de patiserie şi de cofetărie
Информация о заказчике
Название
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Фискальный код / IDNO
1007600000794
Адрес
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 10:50:02
Последнее изменение
21.02.2023 17:24:54
MTender ID
Код CPV
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
280,449.57
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -