Описание
Deservire și întreținere dispozitive medicale - 2023
Информация о заказчике
Название
IMSP Institutul de Medicina Urgenta
Фискальный код / IDNO
1003600152606
Адрес
MD 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Toma Ciorbă, 1
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Serviciul achizitii publice
Контактный телефон
022250809, 022250707
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 10:40:20
Последнее изменение
09.02.2023 11:08:40
MTender ID
Код CPV
50420000-5
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi chirurgical
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
2,178,820.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -