Описание
Servicii de curăţenie şi igienizare în municipiului Hîncești
Информация о заказчике
Название
Primaria municipiului Hincesti
Фискальный код / IDNO
1007601004054
Адрес
MD-3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
or. Hincesti. str. Mihalcea Hincu,132
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 10:37:58
Последнее изменение
02.02.2023 14:39:40
MTender ID
Код CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
4,234,071.16
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -