Описание
Piese auto
Информация о заказчике
Название
Instituția Publică „Baza auto a Cancelariei de Stat”
Фискальный код / IDNO
1006601001034
Адрес
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Bucuriei, 18/2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
30.01.2023 10:18:43
Последнее изменение
01.02.2023 16:28:07
MTender ID
Код CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
1,100,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -