Описание
Întreținerea de rutină și reparația curentă a drumurilor cu litera L ale Consiliului raional Ialoveni
Информация о заказчике
Название
Consiliu Raional Ialoveni
Фискальный код / IDNO
1013601000624
Адрес
MD-6801,
MOLDOVA,
or.Ialoveni,
Ialoveni,
Alexandru cel Bun, 33
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.01.2023 12:51:27
Последнее изменение
14.02.2023 14:39:30
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
3,445,016.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -