Описание
Procurarea tractorului și echipamentului pentru colectarea deșeurilor și întreținerea spațiilor verzi ( încărcător frontal, cupă, lamă de zăpadă, remorcă, cisternă)
Информация о заказчике
Название
PRIMARIA COVURLUI
Фискальный код / IDNO
1007601004180
Адрес
6317,
MOLDOVA,
s.Covurlui,
Leova,
s. Covurlui
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
28.01.2023 11:38:45
Последнее изменение
28.01.2023 11:38:45
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Планирование
Оценочная стоимость без НДС
1,155,333.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -