Описание
Inventar din inox pentru sălile de operație conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie anul 2023.
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Фискальный код / IDNO
1003600150598
Адрес
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 16:10:19
Последнее изменение
27.01.2023 16:13:24
MTender ID
Код CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
130,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -