Описание
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe: reparația tractoarelor de maraca Yto
Информация о заказчике
Название
INTREPRINDEREA PENTRU SILVICULTURA CHISINAU
Фискальный код / IDNO
1003600086073
Адрес
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Calea Ieșilor 69
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Имя Фамилия
Lilian Postica
Контактный телефон
079141412 / 022746929
Fax
--------
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 15:17:26
Последнее изменение
13.02.2023 11:00:01
MTender ID
Код CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
500,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -