Описание
Servicii de reîncărcare și regenerare a cartușelor pentru imprimante pe anul 2023
Информация о заказчике
Название
Direcția Generală Arhitectură, Urbanism și Relații Funciare
Фискальный код / IDNO
1007601010323
Адрес
MD 2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 83
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 15:10:29
Последнее изменение
27.01.2023 15:17:42
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
80,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -