Описание
Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă
Информация о заказчике
Название
IMSP Spitalul de Psihiatrie Bălţi
Фискальный код / IDNO
1003602150662
Адрес
MD-3110,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
strada Iurie Gagarin nr. 114
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 14:57:49
Последнее изменение
28.01.2023 14:04:55
MTender ID
Код CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
94,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -