Описание
achiziționarea produselor alimentare pentru grădinița de copii pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Primaria Larga Noua
Фискальный код / IDNO
1007601007136
Адрес
MD 3921,
MOLDOVA,
s.Larga Nouă,
Cahul,
s. Larga Noua
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 10:55:57
Последнее изменение
27.01.2023 11:51:53
MTender ID
Код CPV
15400000-2
-
Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
6,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -