Описание
Servicii de regenerare și reâncărcare a cartușelor cu tuner
Информация о заказчике
Название
BPDS ”Fulger” a IGP al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000646
Адрес
MD-2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mesager, 5
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 10:44:59
Последнее изменение
06.02.2023 10:00:01
MTender ID
Код CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Статус
Процедура не состоялась
Оценочная стоимость без НДС
25,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -