Описание
Soluții chimice pentru menținerea curățeniei
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000473
Адрес
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 10:31:56
Последнее изменение
31.01.2023 8:58:15
MTender ID
Код CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
35,142.17
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -