Описание
Hrană uscată pentru câinii de serviciu
Информация о заказчике
Название
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Фискальный код / IDNO
1006601000196
Адрес
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
27.01.2023 10:11:50
Последнее изменение
29.03.2023 8:01:35
MTender ID
Код CPV
15710000-8
-
Furaje preparate pentru animale de fermă sau pentru alte animale
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
796,800.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -