Описание
Consumabile auto (uleiuri și lichid parbriz) pentru anul 2023
Информация о заказчике
Название
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Фискальный код / IDNO
1018601000021
Адрес
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.01.2023 16:39:41
Последнее изменение
26.01.2023 16:57:10
MTender ID
Код CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Статус
Активный
Оценочная стоимость без НДС
47,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -