Описание
Tractor multifuncțional și utilaje în cadrul proiectului „Spații verzi și drumuri mai sigure pentru Sîngereii Noi
Информация о заказчике
Название
Primaria comunei Singereii Noi
Фискальный код / IDNO
1007601002326
Адрес
MD-6238,
MOLDOVA,
s.Sîngereii Noi,
Sîngerei,
str.Biruintei 7
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.01.2023 15:59:31
Последнее изменение
02.03.2023 14:43:04
MTender ID
Код CPV
16700000-2
-
Tractoare
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
1,945,000.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -