Описание
Reparația porțiunei de drum L402, poruceni-Seliște-Vînători
Информация о заказчике
Название
Consiliul Raional Nisporeni
Фискальный код / IDNO
1007601004788
Адрес
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Ioan Voda nr. 2
Веб-сайт
--------
Контактное лицо
Данные покупки
Дата публикации
26.01.2023 15:42:27
Последнее изменение
01.02.2023 10:18:42
MTender ID
Код CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Статус
Отменена процедура
Оценочная стоимость без НДС
4,797,200.00
MDL
Период подачи заявок:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -